top of page
0035.png
0036.png

BİRLEŞİK KRALLIK'TA KENDİ İŞİNİZİ KURUN

Fast Track yani Level 7 sertifikasyon programı 7 aşamalı bir eğitim olup İngiltere’de GMC kaydı olmaksızın sizlere iş imkanı ve kariyer imkanı sunacaktır. Tüm medikal estetik işlemleri yasal olarak uygulamanıza olanak sağlayacaktır. Her sağlık çıkışlı meslek grubu, Birleşik Krallık’da bu sertifika ile meslek gruplarına göre kendi kliniklerini ya da güzellik merkezlerini açabilecektir. 
Eğitim süreci hem online hem face to face olarak ilerleyecek ve bu doğrultuda 300 saatlik program tamamlanacaktır. Katılımcılar bahsi geçen uygulamaları belli sayıda uygulayacak ve bu uygulamalar kayıt altına alınacaktır. Her kursiyerin kendi eğitim dosyası içersinde ilgili okul tarafından arşivlenecektir. 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Verilen sertifika CPD register olup sertifika onayından en çok 14 gün sonra sistem üzerinden sorgulanabilecektir. Bu sertifika sizlere, ülkemiz yasalarınca ek herhangi bir yetki sağlamamaktadır. İngiltere’de mesleki uygulama sertifikası olarak geçmekte olan bu program, İngiltere’de faliyet gösteren sigorta şirketlerince kabul gören mesleki bir sertifika sunmaktadır. Yani sertifika sahibi iseniz, yasal sigorta şirketlerince sigortalı çalışabilmeniz mümkün olacaktır. Sizler için önemi ise İngiltere’de sistemin tamamının sigortalar dahilinde ilerliyor oluşudur. 

Eğitim müfredatında temel hatlar:
- Anatomi ve fizyoloji/- Dolgu /- Toxin /- İp askı/- Mezoterapi/- Komplikasyon yönetimi/- Anaflaksi yönetimi ve temel yaşam desteği
- B ve C vitamin enjeksiyonları/- Kimyasal peeling/- Dermablade uygulaması

İsteyen tüm kursiyerler uygulamalarını Ankara ya da Londra’da dilerlerse İstanbul , İzmir , Antalya ya da Dünyanın Merkezi ve Başkenti ÇORUM’da yapabileceklerdir. Uygulama takvimi hayatın olağan akışına uygun katılımcılara ve kliniklere uygun şekilde planlanacaktır. 

Eğitim içeriğinde mevcut olan;
Workshop/Hands on

 

Taze kadavra diseksiyon ve kadavra üzeri enjeksiyonlar en çok 6 kişi ile sınırlandırılmış olacaktır. Kurs bitiminde yapılacak olan sınavda başarılı olanlar müfredat dahilinde İngiltere içinde yeterli kabul edilecektir. İlk grup Aralık ayında online eğitimlere başlayacak olup 2024 ocak ayında kursu tamamlayacaktır. Kadavra eğitimleri kadavra temini ve kursiyer yasal bildirimleri yapıldıktan sonra verilecektir. 
Tüm kursiyerlere en az 3 ay süre ile referans illerde klinik gözlemcilik hakkı ücretsiz olarak sunulacaktır. 


Sürecin tamamı ABT school koordinatörlüğünde ve ORY Pharma sponsorluğunda yürütülecektir. 

Abone Olun
 

Teşekkür ederiz!

bottom of page