top of page
dermafirming01_edited.png

DERMA-FIRMING® - COMPLETE FIRMING AND RESTRUCTURING TREATMENT ( Derma-Firming - Cilt Sıkılaştırma ve Yeniden Yapılandırma Tedavisi )

TEDAVİLER  - SIKILAŞTIRICI

DERMA FIRMING® – Komple sıkılaştırma ve yeniden yapılandırma tedavisi

Sıkılaştırıcı tedaviyi tamamlayın. Güçlü bir sıkılaştırıcı etki için organik silikon ve DMAE, biyomimetik peptitlerden oluşan yenilikçi patentli yeniden yapılandırma kompleksi “Rejuline Complex ™”, nemlendirici etkiye sahip yüksek ve düşük moleküler ağırlıklı hyaluronik asit ve esansiyel amino asitler gibi yüksek konsantrasyonlu aktif maddelere dayanan güçlü kokteyl ( Hidroksiprolin, Prolin, Lizin, Glisin, Asetilsistein) gerekli beslenmeyi sağlar.

TANIM

Yüz Derma-Sıkılaştırma için sıkılaştırıcı tedaviler. Yüzdeki ve vücuttaki ton kaybı birçok endojen ve eksojen faktörden kaynaklanmaktadır. Zamanla fibroblastların aktiviteleri yavaşlar ve bu da kollajen ve elastin üretiminde azalmaya neden olur. Yapısal proteinlerin yalnızca sayısı değil, boyutu da azalır.

Bu şekilde dermiste gerçek bir incelme elde edilir ve bunun doğrudan sonucu yapısal bir arızadır.

Yüz için Sıkılaştırıcı Tedavilerin Bileşimi

Derma-Firming  kokteyli aşağıdaki gibi yüksek konsantrasyonlu aktif maddelere dayanan güçlü bir karışımdır:

  • %1 organik silikon: Dokularda çeşitli reaksiyonlara karşı katalizör görevi görür. Bağ yapılarını iyileştirerek kolajen ve elastin sentezini teşvik eder. Elastin ve kollajen gibi en önemli makro moleküllerin bir parçasını oluşturan bağ dokusunun yapısal bir bileşenidir. Doku seviyesinde fibroblastların kontrolünü ve çoğalmasını teşvik ederek elastik liflerin ve kolajenin yenilenmesini destekler ve erken bozulmalarını önler.

  • DMAE sıkılaştırıcı sıvı %7: nöromodülatördür ve kolajen ile elastin arasındaki bağları korur. Asetilkoline yanıt veren keratinositler, fibroblastlar, miyofibroblastlar ve endotel hücreleri ile reseptör iletişimi sayesinde esas olarak tensör etkisi üretmek için kullanılır; aynı zamanda fibroblastların reseptör tepkisinden türetilen bir kolajen uyarıcısı olarak da görev yapar. Böylece miyofilamentlerin ilerleyici bir sitoplazmik konsantrasyonu vardır. Kollajen ve elastin liflerini onarır ve farklı düzeylerde aşağıdakileri elde etmeyi sağlar: dermisteki kas dışı hücrelerde gerginlikte artış, keratinositlerin yapışmasında ve yer değiştirmesinde artış, stratum korneumun hidrasyonunda ve elastikiyetinde artış, tedarikte artış Besinler ve savunma mekanizmaları. Aynı zamanda bir antioksidan görevi görür ve kollajen ve elastin liflerini serbest radikallerin neden olduğu hasara karşı onarır;

  • Rejuline Kompleksi ™: Bu özel patentli peptit kompleksi, anabolik mekanizmaların iyileştirilmesi yoluyla hücre yenilenmesini biyolojik olarak uyarmaya olanak tanır, dokuların elastikiyetini ve tonunu güçlendirir (sentezi indükleyerek) yeni kolajen, elastin, fibronektin ve laminin). Elastin, kollajen, fibronektin ve laminin gibi hücre dışı matriks proteinlerinin ekspresyon seviyesini ve 7 gün sonra prokollajen üretimini artırır;

  • yüksek ve düşük moleküler ağırlığa sahip hyaluronik asit, tüm metabolik süreçleri "yeniden başlatmak" için gereken maksimum su yüzdesinin sağlanmasına ve suyun aşırı trans epidermal buharlaşmasını önemli ölçüde azaltmaya olanak tanır elastik ve tonlanmış dokuları korurken;

  • esansiyel amino asitler (Hidroksiprolin, Prolin, Lizin, Glisin, Asetilsistein) gerekli beslenmeyi sağlar.

 

DMAE sıkılaştırıcı sıvı ile yüz için sıkılaştırıcı tedavilerin malzemeleri

DMAE sıkılaştırıcı sıvı, Organik silikon, Rejuline kompleksi, Hyaluronik Asit Yüksek molekül ağırlığı, Hyaluronik Asit Düşük molekül ağırlığı, Hidroksiprolin, Prolin, Lizin, Glisin, Asetil Sistein.

Abone Olun
 

Teşekkür ederiz!

bottom of page